تهران ، بلوار گلها ، ساختمان میلاد تلفن : 02188338112

شرکت فروآلیاژ نیزار احیا سپاهان

درباره ما

شرکت فروآلیاژ نیزار احیاء سپاهان ( سهامی خاص ) در جهت استقلال صنعتی و اقتصادی کشور در سال 1399  با سرمایه گذاری عمده شرکت معادن منگنز ایران و مشارکت شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان ، شرکت تکادو و شرکت نگین معادن احیاء و با هدف تولید انواع فروآلیاژها از جمله  فروسیلیکومنگنز به عنوان تامین کننده یکی از مواد اولیه صنایع فولاد در زمینی به مساحت  12 هکتار تاسیس گردیده است .

کارخانه این واحد صنعتی با ظرفیت تولید سالانه 12 هزار تن فروآلیاژ و با بهره گیری از تجارب نیروی انسانی متخصص در حال آماده سازی و ساخت بوده و در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

در طراحی وساخت تجهیزات خط تولید و پشتیبانی این کارخانه از جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است تا در نهایت محصولاتی با بهترین و بالاترین کیفیت به صنعت کشور و مصرف کنندگان ارائه گردد .

این شرکت با توجه به قرار گرفتن درشهرک صنعتی پارس گستر نیزار واقع در  استان قم کیلومتر 35 آزاد راه سلفچکان دلیجان  و دسترسی به شاهراه های ارتباطی و ریلی کشور کمترین فاصله را با صنایع فولاد کشور و همچنین منابع مورد نیاز تولید از جمله سنگ منگنز داشته که خود عاملی در جهت کاهش هزینه های حمل و نقل خواهد بود .

امید است با بهره برداری از این واحد صنعتی  در جهت توسعه، آبادانی، اشتغال، پیشرفت و افزایش تولید در کشور و منطقه گامی هر چند کوچک برداریم .

برترین تکنولوژی

بهره گیری از برترین تکنولوژی و به روزترین تجهیزات در فرایند تولید

کیفیت محصولات

دوستدار و همراه با محیط زیست ، همگام با سلامتی ، پیشرو در صنعت

مواد اولیه مرغوب

تولید محصولات با کیفیت مطابق استانداردهای ملی و بین المللی